אודות החברה


 אנחנו נמצאים בין חברות הובלת דירות ומשרדים המובילות בארץ כבר מעל עשר שנים ועם אלפי לקוחות מרוצים. חברתנו מתמצעת במתן מגוון רחב של שירותי מעבר דירה מוצרי חשמל תעשייתים, חפצי אומנות, פירוק קונטיינרים ומתן פתרונות הובלה למשרדים. רכשנו ידע וניסיון רב בביצוע נכון של כול סוג הובלת דירה ומשרד במהלך השנים ולכן אם בצעתם אתנו הובלה בפעם הראשונה גם את ההובלות הבאות שלכם תבצעו אתנו ותצטרפו לחוג הלקוחות הקבועים שלנו. בשבילנו כל הובלה ללא תלות בגודלה והקושי שלה חשובה לא פחות כי אנחנו מעוניינים שתצאו מרוצים אחל מהרגע הראשון שיצרתם אתנו קשר. אנחנו דוגלים בשקיפות ומצוינות, בהקפדה ואמינות כדי שלא רק תצאו מרוצים מההובלה שלכם אתנו אלה גם הדברים היקרים שלכם יעברו עם נחת בליבכם.

טלפון: 052-6314144
אימייל: ovalot555@gmail.com

 

הובלות עם "קיריל הובלות"

אנחנו מניחים שנכנסתם לאתרנו לא סתם ככה. קרוב לודאי שמצאתם אותנו כי אתם צריכים להעביר, להעתיק או להוביל משהו ממקום אחד לשני ומאחר שהובלה לא בטוח תצליחו לעשות בכוחות עצמכם ובטח לא ברכב הפרטי שלכם. עשיתם החלטה נכונה שהחלטתם לפנות לחברת הובלות דירות ומשרדים מקצועית כמו "קיריל הובלות" אז מצויין! כי חברתנו מתמחה בהובלות ומעברי דירה מכל סוג ובכל רמת סיבוכיות אפילו הובלת דברי אומנות וחפצים יקרי ערך. השוק הישראלי מוצף בחברות הובלה רבות ועם זאת קיימות מעט חברות המתמחות בהובלות בצורה מקצועית. אם ניקח בתור דוגמה רק את מרכז הארץ, אז חברות רבות יהיו מוכנות רק שתזמינו הובלה אצלן. הכול נשמע טוב ויפה עם זאת נותרו רק שתי בעיות:
הבעיה הראשונה – המחיר, ישנן מספר חברות שמבטיחות את האיכות הטובה ביותר של הובלת דירה בישראל והמחיר גם יהיה "הטוב ביותר" או ליתר דיוק "מלכותי". כמובן, זה נחמד לקבל הובלה מלכותית, אך הבעיה היא שלא כולנו נולדנו מלכים.
הבעיה השניה – איכות, הצד השני של הובלה קטנה ועם זאת יקרה הוא איכות העבודה שרחוקה להיות מצוינת. הובלת דירה באיכות ירודה או הופעה חיצונית בלתי נאותה של המובילים הן תופעה נפוצה בישראל – עוד יותר נפוצה מאשר "המחיר המלכותי". בטלפון אתם מדברים עם אדם נחמד והוא קובע עבורכם מחיר שהוא לא פחות נחמד, אולם כאשר מגיעים המובילים עצמם אתם מתחילים לחשוב שהזמנתם הובלה מאיזשהו פאב מטונף בדרום העיר – כי הצוות שהגיע מורכב מכמה חבר'ה צעירים, מלוכלכים, שיכורים, חצופים ו… לא נמשיך עוד. לא נתרברב כאן בפניכם ולא נשכנע אתכם לעבוד עמנו. נאמר רק שהמחיר והאיכות שלנו יפתיעו אתכם לטובה. בנוסף, פרט לענין ההובלה עצמה, תוכלו להתייעץ עם מנהל הצוות שלנו כיצד עדיף לבצע את העברת המוצר או המוצרים שלכם, אילו וכמה דברים דרושים לשם כך, וגם מה מחירו של השירות המבוקש. בנוסף לסיוע בהעברת חפציכם אנו מוכנים להציע לכם עוד מספר שירותים שיסייעו לכם בתהליך כמו שירותי נגרות, אריזה ועטיפה טרם המעבר.

טלפון: 052-6314144
אימייל: ovalot555@gmail.com