הובלת דירה מקצועית


חברתנו מציעה את שירותי הובלת דירה עם איכות ללא פשרות תוך דגש על אמינות ושקיפות מול הלקוחות וכמובן עמידה בזמנים כך שכל הובלת דירה שלכם איתנו תתרחש בצורה הכי טובה ואתם תישארו מרוצים בכל שלב של ההובלה. אנחנו מבצעים כל סוג של הובלת דירה בין עם זה מעבר של וילה רבת קומות, דירת פנטאוז או דירת סטודנט. בין עם ההובלה הינה מתרחשת בין שני בניינים סמוכים ודורשת הליכה ארוכה או ברחובות הצפופים של תל-אביב, חברתנו תמיד תקפיד על סטנדרט שרות גבוה ביותר!

אפילו בהובלת דירה השירות חשוב!


אנחנו נשמח להעניק לכם את שירותינו וליווי צמוד בכל שלב שתצטרכו בזמן ההובלת דירה שלכם אחל משיחת הטלפון הראשונה אלינו. בכל עניין של בירור שלבי ההכנה טרם הזמנת שרות הובלת דירה כגון אריזה נכונה, עטיפת פריטים רגישים, פירוק או הרכבה של ארונות, תמונות או מדפים למיניהם, בירור בעניין מעבר אקווריום, איכן ניתן לרכוש חומרי אריזה ואיזה חומרי עטיפה מומלצים או כל דרישה או שאלה שתרצו לשאול. אחרי שתגידו לנו את כל תכולת הדירה עבורה נדרשת ההובלה נשמח לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במידת הצורך גם לגשר ולבצע במקומכם כל תיאום לשירותי מנוף. ברגע שסגרנו תאריך הובלה, אתם מוכנים לצאת לדרך, ביום ההובלה נתייצב בשעה שקבענו בביתכם ונתחיל להעביר את החפצים והמוצרים שלכם למשאית, במידת הצורך ואם ביקשתם שירותי אריזה ועטיפה נבצע את כל השלבים המתבקשים תוך הקפדה על אריזה נכונה כדי לשמור על הדברים היקרים לכם. אחרי שנעמיס בזהירות את מה שביקשתם להוביל על המשאית ונדאג ששום דבר לא יזוז בה במהלך הנסיעה נצא ליעד. איך שהגענו ליעד פריקה נתחיל בפריקת המשאית באותה הזהירות והעלאה ופיזור חפציכם איכן שתבקשו. אחרי שסיימנו לפרוק אתכם נאחל לכם בהצלחה ובשעה טובה כיוון שיצאתם מרוצים נשמח להעניק את שירותינו בשנית להובלת דירה מקצועית הבאה שלכם או של החברים שלכם כי אנחנו יודעים שיצאתם מרוצים.

הובלת דירה איתנו

חברת "קיריל הובלות" מבצעת הובלת דירות לא רק בצורה זריזה אלה גם בצורה מקצועית במחירים מפתיעים במיוחד וכמובן עם יחס חם ואישי לכל לקוח. אנחנו גם יכולים להציע לכם שירותי אריזה ועטיפה להובלה במידה ואינכם מעוניינים לארוז בעצמכם את החפצים המועברים. אנחנו דואגים שהדברים היקרים לכם לא יפגעו במהלך ההובלה ואתם לא תצטרכו להתרוצץ לשרותי מנוף או לעבוד מול המנופאי במידת הצורך כי בשביל זה אנחנו פה. לכן החפצים שלכם לא רק שיגיע בשלום אלה אתם תמיד תהיו בראש שקט וללא כל דאגה.
התקשרו עוד עכשיו ותופתעו כמה זה כל לבצע הובלת דירה איתנו!

טלפון: 052-6314144
אימייל: ovalot555@gmail.com